2015 m. lapkričio 4 d., trečiadienis

Paris. 2nd Day, Part II

Antroji diena išaušo mūsų nuostabiame kambarėlyje Montmartre :) Pramerkiu akis, o prieš mane didelis langas, už kurio dar didesnis mano mylimas Paryžius. Geras jausmas. 
Pabudome gana anksti tam, kad turėtumėme ilgą dieną. Ją pradėti norėjome nuo prancūziškų pusryčių, tad atsikėlusios iš karto iškeliavome į už kampo esančią kepyklėlę. Pusryčiavome namuose, prie to didelio tobulo lango :)
Po pusryčių išsiruošėme į miestą, kuriame planavome aplankyti Victoro Hugo namus. Tikrai įsimintinas vizitas! Stovėti garsaus rašytojo kambaryje, įsivaizduoti jį rašant prie rašomojo stalo, girdėti jo vaikų šūksnius... pasijaučiau esanti labai arti jo :)
Vėliau pėstute keliavome iki "Marais" rajono, kur norėjau aplankyti ir draugei parodyti vieną mėgiamiausių kavinukių bei ten suvalgyti geriausią "Croque monsieur". Ir taip.. jis ir vėl buvo geriausias! Jautėmės laimingos, jaukiai besišnekučiuodamos prie puodelio "café au lait" tokioje nuostabioje vietoje :) Po gardžių pietų sėdome į metro ir nukeliavome iki stotelės "École Militaire". Vadinu ją sava, nes visus tuos mėnesius, praleistus Paryžiuje, mano galutiniu tikslu tapdavo ji :)
Taigi, susitikome ir perdavėme linkėjimų Eifelio bokštui, apžiūrėjome nuostabiai rudenėjančius Senos krantus ir dar šiek tiek pavaikštinėjome septintajame rajone, kuris pilnas geriausių kepyklėlių, sūrio ir vyno krautuvėlių. Taip nepastebimai mūsų krepšiuose atsirado bagetė, nuostabūs ožkos sūriai ir... raudonas vynas :) Pavakarojusios namuose išsiruošėme į miestą, pamatyti naktinio Paryžiaus... :)